Męska casualowa stylizacja do pracy

Kategoria: Kategoria (pl-pl) Opublikowano: piątek, 23, grudzień 2016 Super User

 

Zaletą stylu casualowego jest to, że nie jest on do końca codzienny, pozostaje wygodny, ale bywa przy tym elegancki, dlatego doskonale nadaje się dla panów, od których firmy nie wymagają codziennego stawiania się w pracy w garniturze. Dzięki takiej stylizacji będziecie czuć się swobodnie, a przy tym nadal elegancko, oto pomysł na taką codzienną stylizację do pracy dla każdego Pana.

 

 

Spodnie

Mogą to być spodnie jeansowe, albo spodnie wykonane z innego materiału czarne, grafitowe, granatowe, popielate.

 

 

TOP

Na górę proponujemy granatową lub niebieską marynarkę jeśli ma być ona ubierana do spodni materiałowych, zaś do jeansów polecamy marynarki brązowe lub czarne. Z T-shirtem pod marynarką można zaszaleć, może to być koszulka polo lub zwykły T-shirt z jakimś ciekawym czy zabawnym nadrukiem, takie nadruki można zamówić na stronie – sitodrukarnia.pl/index.php/odziez.

 

 

 

Buty

 

W przypadku butów pozostawiamy panom dużą swobodę mogą to być zarówno tenisówki, jaki i bardziej eleganckie półbuty. Jedyne co odradzamy to sportowe obuwie typu Adidas, itp.

 

 

 

Dodatki

 

Dodatkiem do takiego stroju może okazać się zegarek ze skórzanym paskiem, lub gruby, skórzany rzemień zawiązany wokół nadgarstka.

 

Tego typu stylizacja pozwoli panom czuć się w pracy pewnie, elegancko a przy tym wygodnie, zwłaszcza podczas 8 godzinnej pracy przy komputerze. Zapewni im też z pewnością uznanie w oczach kobiet, które z pewnością docenią modnych kolegów z pracy, czy przedstawicieli firmy w casualowym wydaniu.

 

Odsłony: 624