Ponadczasowe suknie ślubne – jakie kreacje nigdy nie wyjdą z mody

Kategoria: Kategoria (pl-pl) Opublikowano: środa, 28, grudzień 2016 Super User

 

 

W modzie ślubnej, podobnie jak w każdej innej dziedzinie mody, co jakiś czas pojawiają się oryginalne i ciekawe trendy. Jednak zwykle już po kilku latach okazują się one cokolwiek nieaktualne oraz zwyczajnie niegustowne. Warto jednak mieć na uwadze fakt, że pewne kroje oraz cechy ślubnych kreacji są właściwie ponadczasowe. Poniżej przedstawimy kilka przykładów takich modeli ślubnych sukni, których wybór wydaje się być najbardziej „bezpieczny”, a równocześnie bardzo efektowny. Klasyczne suknie ślubne nie muszą być bowiem wcale nudne, czego dowodem jest chociażby oferta tego salonu -  cloo.pl. Znaleźć w nim można bardzo wiele modeli nawiązujących do tradycji w dobrym tego słowa znaczeniu.

 

 

  • Suknie ślubne ozdobione perłami. Gorset sukni wyszywany błyszczącymi perłami to wybór panien młodych biorących śluby w różnych okresach. Do takiej sukni nie należy dobierać efektownej biżuterii i innych dodatków, bowiem łatwo wtedy o dość kiczowaty i przesadzony efekt.

 

  • Suknie w stylu „princess” z opadającymi ramionami. Jeśli panna młoda może poszczycić się szczupłymi ramionami oraz długą szyją, dobrym wyborem będzie suknia ślubna z opuszczonymi ramionami. Są one niezwykle romantyczne.

 

  • Suknie z efektownymi zdobieniami – kokardami oraz falbanami. Oczywiście tego typu zdobienia nie powinny raczej występować razem, bowiem stworzą wtedy wrażenie przesytu. Nie ulega jednak wątpliwości, że suknia ozdobiona kokardą potrafi zrobić olbrzymie wrażenie, podobnie jak falbaniasta kreacja w bogatym stylu.

  • Kreacje z rękawami wykonanymi z koronki. Tego typu suknie wybiera wiele gwiazd oraz popularnych panien młodych. Pięknie wykończone, zabudowane rękawy są niejednokrotnie prawdziwą ozdobą, nadającą sukni szyku oraz elegancji.

 

  • Koronkowe suknie z odkrytymi plecami. Takie kreacje to propozycja dla bardzie odważnych panien młodych, mogących pochwalić się szczupłą figurą. Odkryte plecy oraz koronki wymuszają bardziej zabudowany przód sukni.

 

 

Odsłony: 643