Typ urody wiosna i stylizacja dla niej

Kategoria: Kategoria (pl-pl) Opublikowano: czwartek, 12, styczeń 2017 Super User

 

Istnieją cztery główne typy urody, które porównywane są do pór roku, w zależności od danego typu powinnyśmy dobierać odpowiedni makijaż i kolory ubrań. Dziś przyjrzymy się bliżej panią z typem urody wiosna.

 

 

Pani wiosna to kobieta o delikatnej urodzie i jasnej karnacji cery, często określanej jako brzoskwiniowa. Skóra tego typu latem opala się na złocisty kolor, ma jednak skłonności do występowania miejscowo zaczerwienień, rumieńców, a także piegów.

 

Usta pań o tego typu urodzie będą miały kolor koralu i delikatnej czerwieni, praktycznie nigdy nie są one blade. Oczy kobiet – wiosen mają zawsze jasny odcień, nawet oczy brązowe będą miały raczej jasny kolor. Podobnie włosy będą to odcienie blondu, jasnego brązu i rudości.

 

            

 

W makijażu kobiety o tym typie urody powinny przede wszystkim wybierać lekkie podkłady i pudry, ich cera nie wymaga z reguły ukrywania niedoskonałości. Wśród kolorów cieni dobrze sprawdzą się różne, jasne fiolety, delikatne pomarańcze, brązy oraz turkus.

 

 

W garderobie pani wiosna powinna zadbać przede wszystkim o ubrania w jasnych i ciepłych kolorach, sprawdzą się tutaj łososiowy, zieleń, żółć, jasne brązy czy pastelowe fiolety oraz róże. Bluzkę w takim odcieniu można znaleźć między innymi na stronie - www.kostes.eu/pl. Pani wiosna nie musi stronić od wzorów, doskonale jej one pasują, powinna jednak pamiętać by były to niewielkie delikatne desenie, które jej nie przytłoczą, uroda wiosen jest bowiem delikatna i nie lubi dużych wzorów, ani krzykliwych kolorów.

Odsłony: 622