Suknia ślubna na lato

Kategoria: Kategoria (pl-pl) Opublikowano: czwartek, 12, styczeń 2017 Super User

 

Osoby, które biorą ślub latem mają bardzo duży wybór modeli sukni ślubnych. W ofertach sklepów takich jak cloo.pl można znaleźć suknie na każdą figurę, zarówno długie i zabudowane, jak i krótkie, odsłaniające nogi. Warto skorzystać z możliwości i dokonać zakupu, który będzie dla nas w pełni satysfakcjonujący.

 

 

Ślub latem – jaką suknię wybrać

 

Kiedy zaplanowałyśmy swój ślub na lato, mamy wiele możliwości wyboru rozmaitych sukni ślubnych. Możemy zdecydować się na model wykonany z cienkiej koronki lub krótką suknię, która odsłoni nasze nogi. Pomimo, że mamy nadzieję, że w dniu naszego ślubu pogoda dopisze, nie możemy mieć stuprocentowej pewności, że dzień będzie słoneczny. Warto przygotować się na wszelkie ewentualności i nie pozwolić, żeby padający przez cały dzień deszcz zepsuł nam dobry nastrój. Niezależnie od pory roku panna młoda powinna zaopatrzyć się w:

 

  • parasolkę,

  • bolerko,

  • okrycie wierzchnie.

 

 

Dobrze, kiedy wybierana przez nas suknia podkreśla atuty naszej figury, a ukrywa ewentualne mankamenty. Jeżeli mamy długie i zgrabne nogi, być może warto je eksponować. Panna młoda, która chce wyeksponować swój biust może zdecydować się na sukienkę z dużym dekoltem. Z kolei w przypadku kilku zbędnych centymetrów w pasie dobrze zdecydować się na model z marszczeniami w tej okolicy. Lato jest idealną porą roku na suknie, które dużo odsłaniają. Jeżeli lepiej czujemy się w fasonach bardziej zabudowanych zadbajmy o to, żeby były wykonane z lekkiego i przewiewnego materiału. Wesele podczas letnich miesięcy daje nam gwarancję, że spocimy się podczas tańca.

 

Odsłony: 640