Suknia ślubna ze znanej kolekcji

Kategoria: Kategoria (pl-pl) Opublikowano: środa, 18, styczeń 2017 Super User

 

Wiele kobiet marzy o tym, żeby posiadać suknie ślubną ze znanej kolekcji.

 

Edyta, stylistka: „Suknie ślubne ze znanej kolekcji znajdziemy na stronie  -  cloo.pl/kolekcje/herms-bridal. Polecam szczególnie te propozycje, które są aktualnymi hitami światowych domów mody. Suknie proponowane są w różnych fasonach. Większość kobiet zdaje sobie sprawę w jakim stylu im najlepiej, ale panie, które o tym nie wiedzą powinny się poradzić albo specjalisty, albo odwiedzić salon ślubny z koleżankami lub z siostrą. Ja polecam przede wszystkim chłodną kalkulacje. Jeżeli już na etapie przymierzania nie czujemy się dobrze w jakieś propozycji, to prawdopodobnie podczas długich godzin ślubu również będziemy odczuwać dyskomfort. Suknia musi być wygodna i powinna nam się podobać”.

 

 

Jak widać styliści polecają przede wszystkim rozsądek i umiar jeżeli chodzi o wybór sukien ślubnych. Jak na tę kwestię zapatrują się klientki?

 

Agata: „Postanowiłam wybrać suknię ślubną o jakiej zawsze marzyłam, ale podczas przymierzania okazało się, że nie prezentuje się w tym fasonie dobrze. Na szczęście mama doradziła mi, żeby wypróbować inne propozycje. Okazało się, że bez problemu znalazłam produkt, w którym zarówno czułam się dobrze jak i perfekcyjnie wyglądałam. Mimo, że ten fason nie miałam w planach założyć na własny ślub, to jednak uważam, że lepiej jest zrezygnować z części własnych wymagań, na rzecz doskonałej stylizacji. Nie ma sensu upierać się na siłę przy jednej tylko koncepcji, tym bardziej, że propozycji sukien ślubnych jest co niemiara. Dużą zaletą mojego udanego wesela było właśnie to, że w sukni czułam się niezwykle kobieco i elegancko. Pewnie nie udałoby mi się na wszystko spojrzeć obiektywnie podczas przeprowadzania przymiarek, gdyby nie rady mamy. Polecam samemu nie oceniać własnego wyglądu w sukni, tylko poradzić się kogoś w miarę obiektywnego. Jeżeli nie chcemy, aby był to ktoś z rodziny, to możemy wybrać koleżankę lub po prostu panią obsługującą nas w salonie sukien ślubnych”.

 

 

 

Odsłony: 803