Marzysz o zmianach w życiu? Dwupunkt, to metoda właśnie dla Ciebie!

Kategoria: Kategoria (pl-pl) Opublikowano: piątek, 25, październik 2019 Super User

  Metodę dwupunktu można zastosować na sobie, czy też innych osobach (dorosłych i dzieciach), również podobno na  zwierzętach, roślinach, a nawet przedmiotach! Niemożliwe prawda? Metoda ta jest odpowiednia dla każdego bez względu na wiek i płeć, jednym słowem nie ma ograniczeń co do jej zastosowania, gdyż w matrycy pojęcie czasu i przestrzeni nie istnieje. W związku z tym można ją stosować także na odległość.

Na początku samej mnie było ciężko zrozumieć, jak to się dzieje, w jaki sposób i czy to możliwe? Zadawałam tysiące pytań na początku spotkania, bo dzięki warsztatom dawanym przez www.annakubica.com doświadczyłam czegoś niewyobrażalnie niezwykłego a zarazem dziwnego. Dwupunkt a bardziej zastosowana technika, to energetyczna transformacja naszej świadomości. Podczas zajęcia grupowego czy też indywidualnego, w zależności jak kto sobie wybierze, nawiązuje się kontakt z matrycą energetyczną, która jest odpowiedzialna za wszystko co jest w nas. Poprzez wyrażenie odpowiedniej intencji możemy wejść w głąb siebie i „zastosować” najlepsze rozwiązanie dla danej sytuacji z przeszłości, która nie daje nam spokoju a cały czas oddziałuje na nas.

Dwupunkt, pokazuje nam w jak łatwy sposób można podejść siebie i żyć szczęśliwie w swojej skórze, mimo że prędzej tak nie myśleliśmy. Osobiście przyznaję się, że dzięki zastosowanych technikach terapii kwantowych dwupunktu, życie nabrało prawdziwego smaczku do dalszego życia.

Odsłony: 49