Blogerki polecają

Kategoria: Uncategorised Opublikowano: wtorek, 07, czerwiec 2016 Super User

Coraz więcej dziewcząt po porady modowe sięga do sieci oraz na kanał Youtube, na którym nie brakuje blogerek (nazywanych też youtuberkami), które nakręcają filmiki dotyczące spraw mody i urody. Popularne stały się testy kosmetyków na żywo, recenzje, opinie, filmiki instruktażowe jak wykonać makijaż krok po kroku. Testom czy recenzjom poddaje się nie tylko kosmetyki kolorowe, ale także te do pielęgnacji skóry. Kogo warto oglądać? Kto jest znany i lubiany?

 

Jedną z pierwszych osób najbardziej rozpoznawalnych jest Ewa z kanału Red Lipstick Monster. Ta dziewczyna dzięki swojej ciekawej osobowości zdobyła rzeszę fanek, które na bieżąco śledzą jej kanał, na którym nie brakuje recenzji kosmetyków, tutoriali makijażowych, opinii. Co ważne, ta youtuberka poleca kosmetyki nie tylko z wyższej półki, ale te w przystępnych cenach, dostępne w wielu drogeriach przez co zdobyła uznanie wśród oglądających. Warto dodać, iż wydała ona książkę, która miała premierę końcem 2015 roku.

 

Inny znany kanał prowadzi TheKretka1. W dużej mierze, oprócz testowania różnego rodzaju kosmetyków do pielęgnacji i upiększania ciała, pokazuje również wiele stylizacji, ubrań. Jest to więc połączenie bloga urodowo-modowego. Można z niego więc czerpać wiele inspiracji, szczególnie w kategorii mody. Na tym blogu można zobaczyć wiele testów kosmetyków, ale także gadżetów kosmetycznych.

 

Odsłony: 3272