Nowości kosmetyczne

Kategoria: Uncategorised Opublikowano: wtorek, 07, czerwiec 2016 Super User

Jak co roku i obecnie nie brakuje nowych, świetnych kosmetyków do pielęgnacji i upiększania ciała. Co cieszy się aktualnie największą popularnością? Oto ulubieńcy ostatnich miesięcy.

 

Rekordy popularności bije lakier do paznokci w sprayu. Dzięki niemu paznokcie uzyskują kolor w mniej niż minutę. Jak to w przypadku sprayu bywa, nie uniknie się pobrudzenia palców, jednak i na to jest szybki sposób – mydło z ciepłą wodą. To idealny produkt dla tych dziewcząt, które mają na co dzień mało czasu na pomalowanie paznokci standardowym lakierem.

 

 

Drugi produkt, po który dziewczęta chętnie sięgają, szczególnie latem, to suchy szampon. Idealnie sprawdza się w podróży, kiedy nie ma czasu na dokładne mycie i układanie włosów. Dzięki niemu włosy dłużej zachowują świeżość, co jest bardzo wygodne.

 

Kolejny hit to nie kosmetyk a mini pomocnik do nadawania kształtu brwiom. To nic innego jak szablony. Dzięki nim każda dziewczyna może samodzielnie nadać wymarzony kształt swoim brwiom.

 

Uwielbiany ostatnimi mat na ustach nadal cieszy się popularnością. Wielu producentów oferuje szminki, jednak na rynku można znaleźć mat w formie błyszczyka. Błyszczyk po nałożeniu matowieje i trzyma się na ustach cały dzień, co jest bardzo wygodne i komfortowe dla wielu pań, szczególnie tych które są w biegu i nie mają zbyt wiele okazji do poprawienia makijażu w ciągu dnia.

 

Odsłony: 4933